فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

مسوولان با این همه آیات چشم زخم چه می‌کنند؟

 

آیا فکر نمی‌کنید اگر تابلو فرش اهدایی به یک مسوول منقوش به آیه "الم یعلم بان الله یری* آیا نمی‌دانید خدا شما را می‌بیند" باشد،تاثیر بیشتری روی آن مسوول و کارگزار نظام

اسلامی می‌گذارد و این هدیه باعث می‌شود آن مسوول پس از هربار مشاهده این تابلو به یاد حساب و کتاب و روز قیامت بیفتد و این در عملکرد او تاثیر خواهد گذاشت.

 

 

 


سرویس فرهنگی مشرق - بی اغراق آیه "و ان یکاد" و واژگانش برای همه ما آشنا هستند. شایتقویم دیواری، قاب عکس، برچسب های کوچک و بزرگ، نقش و نگارهای چوبی و البته تابلو فرش های مزین به  آیه "و ان یکاد" همیشه و همه جا جلوی چشمانمان بوده است. ایرانی‌ها حتی در زمان هدیه دادن هم حواسشان به این آیه هست و معمولا بعد از خرید خانه یا خودرو تابلو های "و ان یکاد" را به یکدیگر کادو می دهند. بسیار مشاهده شده که مقامات نیز در مراسم مختلف اعم از یادبود و بزرگداشت و گرامیداشت تابلو فرش های مزین به این آیه را به یکدیگر هدیه می دهند. مثلاً محمود احمدی نژاد در طول دوران ریاست جمهوری خود تاکنون بارها و بارها از اصناف و ارگان های مختلف تابلو فرش های "و ان یکاد" هدیه گرفته است.

د آشناتر از هر چیز دیگری که در ذهن داریم؛ حتی بزرگترین خاطراتمان. روزی نیست که به خانه کسی سر بزنیم، به دفتر دوستی مراجعه کنیم، در سالن انتظار یک سازمان بنشینیم یا حتی سوار تاکسی شده باشیم و این آیه را در برابر چشمانمان نبینیم.

هدیه دومین اجلاس سراسری اصناف کشور به رئیس جمهور/ تاریخ: 88/2/23


 

 

 

 

 

هدیه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به رییس جمهوری اسلامی ایران 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : خبرگزاری مشرق


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: آیا قرآن یک آیه دارد , سوغاتی مسوولان , احمدی نژاد


تاريخ : سه‌شنبه ۱٩ شهریور ۱۳٩٢ | ٢:٠٢ ‎ق.ظ | نویسنده : رضا محمدی فرد | نظرات ()
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.